IRONI SMS

سامانه پیام کوتاه آواپیامک میزبانی مناسب برای پیام های شما .


ارسال پیامک به بلک لیست :

isun940512

این بار تصمیم گرفتیم تا اهمیت و فواید ماژول ارسال پیامک به بلک لیست را برای شما توضیح دهیم و شما را از جزئیات این طرح با خبر سازیم.

اولین سوالی که ممکنه برای شما پیش بیاد اینه که شماره های بلک لیست مخابرات ، لیست سیاه ، شماره های مسدود چیه؟

این شماره ها مربوط به  کسانی هستند  که به دلایل مختلف ممکنه  دریافت پیامک تبلغاتی خودشون رو مسدود کرده باشند . که تعداد این افراد روز به روز در حال افزایش است. ما برای این موضوع راه حلی پیدا کردیم که بتوانید پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را به دست مشترکان  برسونید.

 

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست از جمله امکانات و مزیت های مهم یک سامانه پیام کوتاه به شمار می آید. بطوری که طبق آماری که واحد فروش این شرکت ازطریق نظر سنجی تلفنی بین مشترکینی که در سایتآواپیامک ثبت نام نموده اند و پنل مورد نظر خود را خریداری نموده اند، اعلام کرده اند که فقط به خاطر ماژول ارسال پیامک به بلک لیست در سامانه عضو شده اند .

راستش را بخواهید ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست از طریق سیم کارت یکی از ترفندهای عبور از بلک لیست و یکی از راه های کم هزینه ارسال به خطوطی می باشد که سرویس پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال نموده اند و در حقیقت می توان گفت که دور زدن لیست سیاه محسوب می شود.

شرکت های همراه اول و ایرانسل یکی از خدماتی که به شرکت ها و موسسات حقوقی و حتی بعضا حقوقی ارایه می دهند، ارزش افزوده یا همان vas می باشد که برای مخاطبین هدف شرکت ها هزینه ای در بر دارد و هزینه ای به آن ها تحمیل می شود، بنابراین مردم را حتی به پیامک تبلیغاتی های معمولی بدبین کرده است. و مردم به اشتباه سرویس پیامک تبلیغاتی خود را مسدود و به اصطلاح غیر فعال می کنند.

شرکت ها و اشخاصی که قصد تبلیغات دارند مجبورند که به سراغ این نوع ارسال ها ( ارسال پیامک تبلیغاتی به خطوط بلک لیست ) بروند که هم دارای هزینه مقرون به صرفه تری می باشد و هم دارای کیفیت ارسال بالاتری می باشد.

آواپیامک  با فراهم آوردن زیرساخت های قدرتمندی برای این نوع ارسال (ارسال پیامک به بلک لیست) هم اکنون به مشتریان زیادی خدمت رسانی می کند و روزانه بیش از یک میلیون ارسال از طریق سیم کارت را دارد.

این نوع ارسال (ارسال پیامک به لیست سیاه) می تواند مشتریان و طرفداران زیادی از جمله کسانی که می خواهند برای اطلاع رسانی ها،تبلیغات،پیامک های تشییع جنازه در استان های جنوبی کشور،برندها،کاندیداهای انتخابات و …استفاده کنند، داشته باشد.

آواپیامک کیفیت خدمات ارسال پیامک به لیست سیاه را تضمین می کند. و همچنین این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که تا یک هفته، در صورتی که به هر دلیلی از خدمات شرکت، کیفیت ارسال ها و یا پشتیبانی رضایت نداشته باشند تمام وجه دریافتی را به آنها عودت دهد.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا راهنمایی می توانید با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید. آن ها تمام تلاش خود را به کار می گیرند  تا تمام مشکلات و یا سوالات شما را در ساعات اداری و غیر اداری رفع و یا پاسخ داده شود.

@panelavaictir

@avaict

آواپیامک

در صورتی که هنوز کاربر پنل پیامک برتر نیستید می توانید همین الان اقدام کرده  و از این پس تمام پیامک های شما ۱۰۰% به مخاطبانتان میرسد.

 

 

اپراتور پیامک صوتی کشور و ارایه دهنده خدمات ارسال پیامک به بلک لیست