?> پنل ارسال پیامک |
تماس بگیرید:09125965160
ایمیل : admin@avaict.ir

پنل ارسال پیامک

پنل ارسال پیامک

تا بحال کسب و کاری رو دیدید که نیاز به تبلیغ و معرفی نداشته باشه؟ یا بگه به اندازه ای فروش دارم که نیاز به خرید مجدد مشتری های قبلی ندارم؟!ما هر روز شاهد تبلیغات بزرگترین و موفق ترین کسب و کارها مثل دیجی کالا و علی بابا و … هستیم. از بیلبورد ها و سایت ها گرفته تا پیامک هایی که روزانه برامون ارسال میشه. این یعنی اس ام اس مارکتینگ موثرترین نوع تبلیغات حتی برای برندهای بزرگ و شناخته شده هست.البته که استفاده از پنل پیامک فقط برای تبلیغات نیست و ارتباط با مشتری شاید قسمت مهمتری از نقش پنل کاربری رو شامل میشه.حالا میدونید چرا برندها اس ام اس مارکتینگ رو برای تبلیغات انتخاب میکنند و مثلا تبلیغات در شبکه های اجتماعی جزو اولویت هاشون نیست علاوه بر هزینه پایین و تاثیر بالایی که این روش داره، اس ام اس تو موبایل مخاطب شما باقی میمونه و در واقع این ماندگاری باعث میشه که اس ام اس مارکتینگ،یکی از روش های مورد علاقه صاحبان کسب و کار باشه.پنل کاربری پیامک امکان ارسال و دریافت پیامک را برای شما فراهم میکنه و 2 نیاز اصلی هر کسب و کاری رو برطرف میکنه:

  1. تبلیغ و معرفی کسب و کار شما
  2. مدیریت ارتباط با مشتری قدیمی

امکانات سامانه آواپیامک

دفترچه تلفن

دفترچه تلفن تو سامانه پیامکی همون کاری رو برای شما انجام میده که دفترچه تلفن های کاغذی تو منزل یا کانتکت های گوشی براتون انجام میده، با این تفاوت که اینجا میتونید نامحدود مخاطب و گروه مخاطبین ایجاد کنین.

خدمات هوشمند

خیلی وقت ها پیش میاد که شما دسترسی به لپتاپ و کامپیوتر برای استفاده از پنل پیامک ندارین، اگر این اتفاق از قبل برنامه ریزی شده باشه ارسال زماندار به دادتون میرسه و میتونید از قبل متن پیام و زمان و ساعت ارسال رو ست کنین و ارسال شما انجام میشه.

عملیات حساب

در قسمت عملیات حساب پنل پیامک، شما میتونید خرید خط و شارژ مورد نیازتون رو انجام بدید و به گزارش دقیق هر کدوم دسترسی داشته باشید.

در زیرمجموعه شارژ حساب، علاوه بر لیست تعرفه ها که برای شما نمایش داده میشه، تعداد پیامکی که میتونید با اون مبلغ شارژ ارسال پیامک داشته باشید هم به شما اعلام میشه و شما میتونید به راحتی خرید شارژ خودتون رو انجام بدید.

پشتیبانی

ازآنجایی که اکثر مخاطبان پنل پیامک، صاحبین کسب و کاری هستند که مجال مکالمه و پیگیری های تلفنی را ندارند، ما در پنل پیامک مدیانا پشتیبانی تیکتینگ را قرار دادیم و در اسرع وقت به تیکت ها پاسخ میدهیم. همچنین در بخشی که با عنوان انتقادات و پیشنهادات در نظر گرفتیم، آماده ی شنیدن نظرات شما هستیم.

ارسال پترن

در پنل آواپیامک ، پیامک ها پس از ارسال و قبل از دریافت توسط مخاطب در صف تایید مانیتورینگ قرار میگیرند تا از ارسال پیامک های بی محتوا و تبلیغات غیر مجاز و کلاهبرداری های پیامکی جلوگیری شود. به همین دلیل دریافت پیامک با سرعتی بالا اما کنترل شده انجام می گیرد. اما این سرعت برای کسب و کارهایی مثل اپلیکیشن ها و سایت ها که کد فعالسازی برای تائید شماره موبایل ارسال میکنند

ارسال وب سرویس

وب سرویس پیامک ، جهت ارسال اس ام اس از سایت یا نرم افزار شما کاربرد دارد و از این طریق میتوانید پیامک های خود را ارسال، دریافت و مدیریت کنید.