?> پنل نمایندگی پیامک |
تماس بگیرید:09125965160
ایمیل : admin@avaict.ir

پنل نمایندگی پیامک

پنل نمایندگی پیامک

برخی امکانات پنل نمایندگی اس ام اس

در​ پنل نمایندگی اس ام اس علاوه بر ارسال و دریافت پیامک، امکان کسب درآمد از فروش اکانت، شارژ پیامک و همچنین فروش خطوط پیامکی به کاربران زیرمجموعه نیز وجود دارد.شخص یا شرکتی که پنل نمایندگی پیامک تهیه میکند، میتواند برای خودش نیز نماینده با دسترسی های مشابه پنل خود (امکان ایجاد کاربر زیر مجموعه) تعریف کند و از ارسال های کاربران زیرمجموعه خود هم کسب درآمد داشته باشد. در نمایندگی پنل اس ام اس ، نماینده قابلیت تعیین بسته با دسترسی و قیمت های متفاوت نیز خواهد داشت.نمایندگان میتوانند تعرفه ارسال پیامک هاو خطوط را با توجه به سیاست های کاری خود تعیین نمایند.همچنین میتوانند با استفاده از ارسال وب سرویس و استفاده از ماژول های مختلف مانند اقساط، تبریکات، کارت ویزیت هوشمند، مسابقه، نظر سنجی، کد خوان، نوبت دهی، هدایا، اخطاریه و … بازار هدف خود را در یک بستر نا محدود تعیین کنند. پنل نمایندگی اس ام اس امکان کسب درآمد و همچنین ارتباط با مشتری را برای انواع بیزنس های سنتی و مدرن فراهم میکند.
به راحتی کسب در آمد کنید

اینجا ما به شما کمک میکنیم تا بهتر و سریعتر تصمیمتون رو بگیرید

برخی امکانات پنل نمایندگی

برخی امکانات پنل نمایندگی

ایچاد پکیج شخصی

در پنل نمایندگی امکان سفارشی سازی برای بسته های متفاوت وجود دارد. بسته ها با توجه به سیاست کاری نمایندگان قابلیت ایجاد انواع دسترسی را دارند

تعرفه دلخواه

در پنل نمایندگی برای بسته های مختلف امکان قیمت گذاری جداگانه جهت فروش اکانت و همچنین تعرفه ارسال پیامک وجود دارد.

سایت با نام و نشان خودتان

در پنل نمایندگی میتوانید کسب و کارتان را با برند شخصی خود معرفی کنید. سامانه پیامکی آوا این امکان را به صورت ریبرندینگ برای نمایندگان فراهم کرده است.

یک شغل فریلنسری

فعالیت به عنوان یک نماینده پنل اس ام اس، به عنوان یکی از شغل های پردرآمد فریلنسری، با درآمد بالا میباشد.

قرارداد رسمی و مادام العمر

تمام فعالیت ها به صورت رسمی بوده و در قرارداد قید میگردد.عضویت در سامانه پیامکی مادام العمر بوده و هزینه تمدید دریافت نمیشود.

امکان کسب در آمد بالا

مبلغ فروش اکانت به صورت کامل و سود حاصل از فروش شارژ و خطوط، به صورت سیستمی به اکانت نمایندگی اضافه میشود.

با اطمینان انتخاب کنید

چگونه از پنل نمایندگی کسب درآمد کنیم؟

فروش پنل کاربری
در فروش پنل کاربری میتوانید طبق سیاست کاری خود تعرفه پنل، خطوط و پیامک های ارسالی را برای کاربر تعیین نمایید و به تعداد نامحدود فروش داشته باشید. هیچ هزینه ای بابت فروش پنل کاربری از شما دریافت نمیشود. مدیریت و پشتیبانی کاربران به عهده شماست و در این مسیر آموزش های لازم به شما ارائه میگردد.

فروش پنل نمایندگی

شما به عنوان نماینده میتوانید اقدام به فروش پنل نمایندگی کاملا مشابه با پنل نمایندگی خود داشته باشید. هیچ هزینه ای بابت فروش پنل نمایندگی از شما دریافت نمیشود.نماینده زیر مجموعه شما قادر خواهد بود کاربر ایجاد نموده و کاربران وی نیز قادر هستند زیر کاربر ایجاد کنند و شما به عنوان نماینده آواپیامک از پیامک‌های کل این کاربران سود خواهد داشت.

فروش خطوط

شما میتوانید از فروش خطوط 1000، 2000، 3000، 5000 و 021 که تعرفه های نمایندگی و کاربری هر کدام در سایت موجود است کسب درآمد کنید و طبق سیاست کاری خود تعرفه را تعیین نمائید

پیامک ارسالی کاربران

تمامی نمایندگان می‌تواند تعرفه های مختلف برای ارسال پیامک های خود در نظر بگیرند و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربران و نمایندگان خود اختصاص دهند و از سود پیامک های ارسالی کاربران خود بهره مند شوند.

پنل نمایندگی

350 هزار تومان
 • 5 خط اختصاصی رایگان
 • 5 خط اشتراکی رایگان
 • تعرفه 103 ریال
 • عدم محدودیت در ایجاد کاربر و نماینده زیر مجموعه
 • عدم دریافت هزینه هزینه بابت ایجاد پنل کاربری زیرمجموعه
 • عدم دریافت هزینه بابت ایجاد پنل نمایندگی زیرمجموعه
 • تعرفه ارسال پیامک 103 ریال (برای ارسال 1 عدد پیامک فارسی 70 کاراکتری )
 • 1000 پیامک رایگان
 • 5 شماره اختصاصی رایگان
 • 7 روز گارانتی عدم رضایت
 • اعتبار مادام العمر پنل
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • قابلیت اتصال درگاه بانکی اختصاصی نماینده به پنل
 • ثبت قرارداد رسمی به صورت حضوری و غیر حضوری